استند میز

استند پاپ آپ

استند ایکس

استند رول آپ

کالای دیجیتال

پوشاک

محصولات غذایی

سایر

چاپ (صنعت) چاپ چیست ؟

چاپ در اصطلاح، به عمل، فن، و صنعت تکثیر صورت و نقش‌های دوبعدی مانند حروف، ارقام، خط‌ها، تصویرها، و… به‌وسیلهٔ انداختن اثر این نقش‌ها بر کاغذ، پارچه، یا مواد دیگر، به‌ویژه چاپ مواد خواندنی، با تصویر یا بدون تصویر بر روی کاغذ گفته می‌شود.

  1. استند تبلیغاتی ایستاده
  2. استند تبلیغاتی خیابانی
  3. استند تبلیغاتی رومیزی
  4. استند تبلیغاتی پرچمی
  5. استند تبلیغاتی دیواری
  6. استند فروشگاهی
  7. استند رول آپ
  8. استند پاپ آپ

محبوب ترین انواع استند تبلیغاتی

در دنیای مدرن و دیجیتال امروزی همه صنایع تحت تاثیر فناوری دیجیتال هستند و صنعت چاپ هم از این قاعده مستثنا نبوده و نیست. اما با وجود انواع تبلیغات دیجیتالی همچنان تبلیغات چاپی و سنتی و استفاده از انواع استند جایگاه خود را در بین اقشار مختلف جامعه دارد. همچنان استفاده از انواع استند تبلیغاتی و بنرها به عنوان یکی از ارزان‌ترین و موثرترین راه‌های تبلیغات تاثیرگذار بر مخاطب به شمار می‌روند. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع استندهای تبلیغاتی موجود در بازار صحبت کنیم تا در هنگام نیاز بتوانید مناسب‌ترین و بهترین نوع آن را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

کانتر فروشندگی

کانتر فروشندگی یا Sales Counter، یک مبلمان فروش قابل حمل است که برای نمایش و فروش محصولات در رویدادهای تبلیغاتی، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و سایر مکان‌های عمومی استفاده می‌شود.

پایه استند کراس

پایه استند کراس یا Cross Stand، یک پایه نمایشگری قابل حمل و چندکاره است که برای نمایش تبلیغات، بنرها و پوسترها در رویدادها، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود.

پرول آپ

رول آپ یا Roll-up، یک نوع پرچم تبلیغاتی مستقل با ارتفاع بالا است که برای نمایش لوگو، نام و پیام تبلیغاتی در رویدادهای تبلیغاتی، نمایشگاه‌ها، نمایشگاه‌های تجاری و سایر محل‌های عمومی استفاده می‌شود.

پاپ آپ

سازه هایی هستند که در نمایشگاه ها و رویدادهای تبلیغاتی استفاده می شوند تا با استفاده از پاپ آپ، توجه و جذب مخاطبین بیشتری را به خود جلب کنند. این سازه ها معمولاً شامل قابل حمل بودن، ساختارهای قابل تنظیم و طراحی جذاب هستند.

سازه‌های نمایشگاهی باکیفیت

امروز ایران در ساخت سازه نمایشگاهی با کیفیت توانایی خوبی کسب کرده و معمولا سازه های نمایشگاهی موجود در سطح کشور ساخت داخلی میباشد.سازه تبلیغاتی یا همان سازه نمایشگاهی فقط در نمایشگاه ها استفاده نمیشود و نام سازه تبلیغاتی بهتر هدف و کارایی این سازه رو نشان میدهد.

طراحی و تجهیز سازه‌های نمایشگاهی متناسب با فضای غرفه و نمایشگاه‌ در اشکال متنوعی ساخته می‎شود.استفاده از سازه‌های نمایشگاهی نسبت به بیلبوردهای تبلیغاتی مقرون به صرفه تر می‎باشد.تمام ابعاد استند نمایشگاهی و سایز استند تبلیغاتی در سازه های نمایشگاهی باید مد نظر قرار داده شود.

اگر نمایشگاهی در پیش دارید و یا برای معرفی محصول احتیاج به استند و یا رول آپ دارید می توانید روی خدمات چاپ دیجیتال نوین نگاره حساب کنید و به صورت حضوری و یا غیر حضوری سفارش بدهید.ما این جا در نوین نگاره ارائه کننده انواع سازه های نمایشگاهی با کیفیت مانند: رول آپ – پاپ آپ – میز کانتر – جاکاتالوگ و بورشور – قاب فنری -میز پروموشن(میز معرفی محصولات غذایی) – سه پایه بوم و شاسی و فوم و ….. می باشیم.

آنلاین سفارش دهید

برای راحتی و صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز، امکان سفارش چاپ آنلاین فراهم شده است.

چاپ شبانه روزی

سفارش چاپ متراژ بالا و یا برای همکاران عزیز به صورت شبانه روزی گرفته میشود.

ارسال به سراسر کشور

برای راحتی و صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز، امکان سفارش چاپ آنلاین فراهم شده است.

ویژه همکاران

تخفیف و خدمات ویژه ی نوین نگاره فقط و فقط برای همکاران و مشتریان ویژه!

پایین ترین قیمت ها

چاپ کیفیت بالا و در عین حال با پایین ترین قیمت های بازار را فقط میتوانید با ما تجربه کنید‍!

تضمین کیفیت محصولات

۱۵ سال سابقه در صنعت چاپ و مشتریان ۱۵ ساله ی ما ضمانت کیفیت کار ما هستند.

چرا مشتریان ما را انتخاب میکنند !

محاسبه قیمت آنلاین

با سفارش به چاپ پژواک می توانید در لحظه قیمت کار شما رو محاسبه و از طریق پشتیبانی 24 ساعته مجموعه پژواک برای شما ارسال خواهد شد تا بهترین تصمیم گیری را انجام دهید

بالا ترین کیفیت چاپ

با سفارش به چاپ پژواک می توانید آسودگی خاطر داشته باشید که سفارش شما با دقت و بالاترین کیفیت چاپ خواهد شد. ما با داشتن ضمانت کیفیت، کیفیت برتر را ارایه می کنیم.

پشتیبانی سریع و دقیق

با سفارش به چاپ پژواک می توانید آسودگی خاطر داشته باشید که ادمین های مجموعه ما در کمترین زمان به تمامی سوالات شما با صبر و حوصله پاسخگو هستند

زنبیل خرید